Domonyi Evangélikus Egyházközség

Domonyi Evangélikus Egyházközség
MFP-EKT/2021

Kedvezményezett neve: Domonyi Evangélikus Egyházközség

Pályázati felhívás neve (kódszáma): Egyházi közösségi terek fejlesztése-2021 MFP-EKT/2021 pályázat keretében

Projekt címe (azonosító száma): Egyházi közösségi tér felújítása Domonyban (3319602477)

Szerződött támogatás összege: 24.999.999- Ft

Támogatás mértéke: 100%

A projekt tartalmának rövid bemutatása: Domonyi Evangélikus Egyházközség célul tűzte ki, hogy a tulajdonban lévő 15 helyrajzi számú jelenleg használatban lévő épületben energetikai korszerűsítéseket végez. Az épület évtizedek óta nem volt felújítva, mert az egyháznak nem volt rá elég kerete. A pályázatunkban szereplő épület körülbelül 200m2 alapterületű hatalmas belterületekkel rendelkezik így a felújítása során a környezettudatosság és energiahatékonyság prioritást élvez, mivel a nagy terek és a jelenlegi szigetelés hiányából fakadóan csak rendkívül magas energiaszükséglettel lehet az épületet üzemeltetni, mely megterhelő és pazarló kiadás az egyház számára. Ezen szemlélet mentén kerültek megtervezésre az épület szigeteléseinek, nyílászáróinak a cseréje.

A projekt legkésőbbi befejezési dátuma: 2022.10.31.

Alkalmaink
Történet
Igehirdetések
Telenor
Templomtorony felújítás
VÁCEGRES

© Magyarországi Evangélikus Egyház, Internet Munkacsoport, 2003.
Az adatok kereskedelmi célra nem használhatók. Minden jog fenntartva.